Відділ освіти Міжгірської райдержадміністрації

Конкурси

2018 рік

Відділ освіти Міжгірської райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Міжгірської районної  ради, а саме: вчителя-логопеда (1 вакансія), вчителя- дефектолога (1 вакансія) та практичного психолога (1 вакансія).

Особи, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія, викладач психології».

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж  15 днів з дня оголошення конкурсу подають до  відділу освіти такі документи:

·          заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних  даних";

·          автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

·          копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; копію трудової книжки.

21.03.2018 року о 10 годині  відбудеться засідання конкурсної комісії з розгляду документів, поданих кандидатами на посади на відповідність їх кваліфікаційним вимогам, та  співбесіда.

Документи приймаються до 15.03.2018 року.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі надається  за телефоном 21369.

2017 рік

Про проведення в 2018 році  Четвертого фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!"

Про  підсумки  першого  (районного)  туру  Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018"

Наказ  "Про підсумки ІІ (районного) конкурсу літературних   творів,    творів  образотворчого  мистецтва   та  фоторобіт на    тему     „Захисники  України:  історія    та   сьогодення”

VIII  МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА У 2017/2018 Н.Р.

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017/2018 навчальному році

Рішення мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017/2018 навчальному році

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика в 2017/2018 навчальному році

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА В 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ