БІБЛІОТЕКА

2019 рік

2018 рік

06 вересня 2018 року в залі засідань відділу освіти  відбулася нарада шкільних бібліотекарів, на якій автором Василем Бряником презентовано та подаровано всім закладам загальної середньої освіти  книгу "Відгомін зболеної душі".

Узагальнені  результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів загальної середньої  освіти

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти

Про вибір і замовлення підручників для 5 класу

2017 рік

Упродовж  вересня-грудня 2017 року  відділом  освіти  Міжгірської  райдержадміністрації   за кошти місцевого бюджету  закуплено підручники для  4, 7 - их  класів.

ВОлонтерський подарунок

Учням Синевирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  подаровано  необхідні підручники для початкових класів, які придбано за рахунок спонсорських коштів волонтеркою з Києва Вікторією Губською. Подарунки для учнів волонтерка доручила передати директору науково-навчального центру «Синевир» Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Анатолію Дербаку. Учні та вчителі висловили подяку за добру справу.