Відбувся семінар педагогів-організаторів

18 бер. 2015
17 березня 2015 року на базі Торунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар педагогів-організаторів

17.03.2015 р. на базі Торунськоі ЗОШ  І-ІІІ ст. відбувся  районний семінар-практикум педагогів-організаторів  на тему  «Створення цілісної системи виховної діяльності на основі громадянських  та загальнолюдських цінностей».

У ході семінару проведено засідання «круглого столу» «З досвіду виховної роботи школи», де розглянуто питання «Формування громадянських якостей школяра через систему  цінностей    Основних орієнтирів виховання учнів (Бітлян М.А., заступник директора з     виховної роботи); « Учнівське самоврядування як дієвий засіб виховання соціально-активної   особистості школяра (Галас Н.М., педагог-організатор); «Форми роботи органів учнівського самоврядування в умовах розвитку  сучасного суспільства» (голова учкому школи  Беренич Г.); « Патріотичне виховання – пріоритетний напрям роботи шкільної  організації «Дружба» (голова Ради шкільної організації Галас М.).

Юними краєзнавцями школи представлено тематичну конференцію «Августин Волошин – вірний син Карпатської землі» (керівник гуртка М.М.Курин).

Заслуговує на увагу флешмоб «Тільки ти повертайся живим».