Нарада керівників

23 бер. 2016
нарада

23 березня 2016 року на базі відділу освіти відбулася нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. На нараду було запрошено заступника голови Міжгірської РДА Вощепинець Ганну Федорівну та представників Ужгородського національного університету. Викладачі УжНУ повідомили про умови навчання у виші, зокрема на юридичному, економічному, фізичному факультетах, а працівники ректорату УжНУ показали цікаву презентацію та відеофільм про вищий навчальний заклад, детально розповіли про структуру та нові форми роботи університету, серед яких особливо цікавими були повідомлення про міжнародні стосунки з вищими навчальними закладами Європи та нещодавно відкритий відділ працевлаштування випускників.

На  нараді з питанням пробного ЗНО для випускників шкіл району, яке відбудеться в квітні 2016 року, виступив головний спеціаліст відділу освіти Фурдь В.П. Атестацію педагогічних працівників у 2015-2016 навчальному році детально проаналізувала методист РМК Дірей М.В.

Про виконання наказів департаменту Закарпатської ОДА щодо інформації про якісний і кількісний склад педагогів певних фахових категорій, про роботу літніх мовних таборів, безпеку життєдіяльності учнів під час весняних канікул, про участь учнів району в ІІІ етапі конкурсу-захисту МАН, а також про виконання протокольного доручення колегії райдержадміністрації від 26 лютого 2016 року виступила завідувач РМК відділу освіти Чепара Н.М.

Методист РМК Юртин М.М. повідомила про проведення конкурсу «Воскресни, писанко!» та детально проаналізувала вимоги до оформлення робіт в семи номінаціях. Про підготовку до військово-польових зборів юнаків-одинадцятикласників та навчально-методичне забезпечення предмета «Захист Вітчизни» розповів методист РМК Чепара В.М.

Важливим моментом у роботі навчальних закладів району в 2015-2016 навчальному році є виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні». З цим питанням виступила методист РМК  Жентичка  О.С. та обговорила з керівниками ЗНЗ план заходів щодо популяризації та активізації вивчення англійської мови в школах району на 2016 рік.

Юрисконсульт групи ЦО відділу освіти Курин М.І. ознайомив керівників загальноосвітніх навчальних закладів із Законом України «Про благодійництво та благодійні організації». Порекомендував батьківським комітетам навчальних закладів розглянути питання щодо  створення благодійних фондів відповідно до законодавства, у статутах цих фондів обумовити чіткий порядок надходження та використання коштів.

Заступник голови РДА Вощепинець Г.Ф. наголосила присутнім про  проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля».

Начальник відділу освіти Олексієнко Надія Степанівна відзначила важливість кожного обговорюваного на нараді питання, конкретизувала деякі моменти запланованої роботи та відзначила важливість оприлюднення роботи освітянських колективів у газеті «Міжгір’я онлайн» та веб-сайтах закладів освіти.