Навчально-методичний семінар для вчителів інформатики

19 січ. 2016

15 січня 2015 року на базі Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.Волошина відбувся навчально-методичний семінар для вчителів інформатики загальноосвітніх шкіл району на тему «Формування предметних компетенцій як реалізація освітніх цілей нового державного стандарту з інформатики».

У роботі семінару взяли участь Шаркадій Інна Володимирівна , методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського ІППО; Хома Наталія Іванівна, старший викладач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Закарпатського ІППО; Фурдь В’ячеслав Петрович, головний спеціаліст відділу освіти Міжгірської РДА; вчителі інформатики загальноосвітніх шкіл району.

У ході роботи  перед присутніми виступила Інна Володимирівна  з теми «Вивчення програмування як засіб формування предметних компетенцій з інформатики». Провела з учасниками семінару практикум з програмування з використанням мережевих технологій.

Хома Н.І. поділилася досвідом роботи  з питання «Формування компетенцій учнів шляхом використання методу проектів».

Важливим напрямком  зацікавленості учнів навчальним передметом є позакласна робота вчителів, тому й одним з питань семінару було й питання «Зміст та форми позакласної роботи з інформатики», яке презентувала в цікавій формі І.В.Шаркадій.

Для використання в роботі  вчителям надано велику кількість матеріалів на електронних носіях.