Зліт учнівської молоді

8 січ. 2016
зліт

8 січня 2016 року  в рамках зльоту представників учнівського самоврядування Закарпатської та Луганської областей  школярі Станично-Луганського району Луганської області  відвідали  Міжгірщину.

Учні з Луганщини побували в Центрі виховної роботи та історико-краєзнавчому музеї «Батьківська хата»  Синевирської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З великим захопленням вони прослухали фольклорну композицію «Різдвяний вертеп» і на закінчення отримали подарунки від Діда Мороза.

Для  гостей зльоту  проведено екскурсію в музей «Старе село».

Школярі  побували в Національному природному парку «Синевир». У візит-центрі установи їм розповіли про дивовижну  природу Горган. Цікавою і захоплюючою була зустріч з мешканцями реабілітаційного центру – бурими ведмедями.

Молоді з Луганщини  подарували  незабутні враження  колядники Преображенської церкви села Свобода.