Засідання голів методичного об'єднання вчителів початкових класів

11 січ. 2016
засідання

Згідно плану роботи відділу освіти Міжгірської РДА  11 січня 2016 року на базі відділу освіти Міжгірської РДА відбулося засідання голів методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Формування вміння вчитися як ключової компетентності». З даної теми виступила завідувач РМК Чепара Н. М., яка підкреслила, що ключова компетентність вчитися виявляється у діяльності. На сучасному етапі зросли вимоги до формування умінь і навичок учнів початкових класів. Наталія Михайлівна звернула увагу вчителів на тому, що вміння вчитися має бути об’єктом постійної соціальної уваги вчителя.

В роботі методичного об’єднання брав участь  начальник відділу освіти Субота І. Ю., який акцентував увагу на особливостях функціонування початкової освіти. Вчителі початкових класів звернулися із запитаннями про організацію харчування учнів 1-4 класів. Іван Юрійович  повідомив, що  у зв’язку з внесенням  змін до  статті 5 Закону України «Про охорону дитинства» безкоштовно будуть харчуватися у 2016 році  учні 1-4 класів, які користуються пільгами   відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти - сироти, діти, позбавлені  батьківського піклування, та діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах.