Колегія відділу освіти Міжгірської РДА

23 груд. 2015
Колегія

23 грудня 2015  року відбулася колегія відділу освіти Міжгірської райдержадміністрації , на якій розглянуті питання:

«Про якість надання освітніх послуг загальноосвітніми навчальними закладами району», «Про створення умов та організацію роботи з дітьми з особливими освітніми потребами», «Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 14.02.2014 року «Про ефективність роботи гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів». З питання  якості надання освітніх послуг навчальними закладами району виступив  начальник відділу освіти Субота І. Ю., який дав  порівняльний аналіз  проведеного моніторингу  навчальних досягнень учнів  та результатів  ДПА ( ЗНО)  у 2015 році. В обговоренні взяли участь директори Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 Коваль М.В., Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. Чуп О.С.

Завідувач РПМПК Маслей О.Ф. поінформувала присутніх про дотримання державних гарантій для дітей-інвалідів та дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, здобуття освіти на рівні, що відповідає їхнім здібностям і можливостям, удосконалення умов для реалізації дітьми-інвалідами прав на освіту, гарантованих кожному громадянину Конституцією України, створення адекватних умов для навчання та виховання, здійснення соціально-педагогічного патронажу в загальноосвітніх навчальних закладах району. Поділилися досвідом роботи з питань організації інклюзивного навчання керівники Негровецького НВК І-ІІІ ст.. Ярема В.В., Горбівської ЗОШ І-ІІ ст.. Хланта Х.І.

З інформацією про хід виконання рішень колегії з питань ефективності роботи гуртків виступили директори позашкільних установ Гичка О.В., Буряк С.М., Бартків Т.Ю.

Колегія ухвалила рішення з усіх питань. Робота гуртків  залишається на контролі відділу освіти Міжгірської РДА.