Семінар-практикум

24 лист. 2015
Семінар

24  листопада 2015 року на базі Колочавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи на тему «Використання інформаційного простору для формування іміджу навчального закладу».  У ході роботи семінару директор школи Кий М.М. презентував роботу загальноосвітнього навчального закладу, заступники директорів вівідали відкриті уроки, психологічне заняття, профорієнтаційне заняття, заняття з хореографії, позакласний захід «Україна – наш спільний дім».

Школа представила проект інноваційного розвитку закладу: впровадження дистанційного навчання учнів Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 з НПУ ім.Драгоманова.  До  проекту входив методичний  модуль «Інновації в системі сучасної загальної середньої освіти.  Зустріч з провідними викладачами НПУ ім.. Драгоманова: Швецем В.О., професором, завкафедрою математики і теорії та методики навчання математики; Мелещенко Т.В., доцентом кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти. Практичною частиною проекту був відеоміст «Очно-дистанційна форма навчання учнів як дієвий засіб співпраці Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з НПУ ім.М.П.Драгоманова», в якому взяли участь Пудін А.П., професор, директор інституту інформатики; Росада Т.І., випускниця Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яка навчалася на дистанційних курсах НПУ ім.М.П.Драгоманова, а зараз є студенткою 4-го курсу вишу та  заступники директорів шкіл.