НАСТАНОВЧА СЕСІЯ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

15 лист. 2015
10 листопада відбулася настановча сесія для слухачів та кандидатів Міжгірської філії МАН України

Настановча сесія для учнів-членів Міжгірської філії Закарпатського територіального відділення МАН України

10 листопада в приміщенні Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулася настановча сесія для слухачів та кандидатів Міжгірської філії Закарпатського відділення МАН України.

Актова зала школи під час пленарного засідання була переповнена: близько 110 кращих учнів району, їхні педагогічні та  наукові наставники із 22 навчальних закладів району взяли участь у засіданні. Привітала всіх присутніх  Вощепинець Ганна Федорівна, головний спеціаліст районного відділу освіти, та побажала їм не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі завдання та досягати нових наукових вершин, зібравши всі сили для плідної наукової роботи.

Із аналізом роботи Міжгірської філії МАН за минулий навчальний рік ознайомила присутніх керівник Ледчак Галина Миколаївна та надала необхідні рекомендації та настанови для подальшої роботи.

З методичними порадами щодо організації науково-дослідницької роботи до слухачів звернулися наукові керівники Дуда Вікторія Федорівна, вчитель російської мови та світової літератури Міжгірської ЗОШ І-ІІІст.№1, Сопко Віталія Федорівна, вчитель основ економіки Міжгірської ЗОШ І-ІІІст.№1, Курин Марина Михайлівна, вчитель Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст. Вони відзначили високий рівень виконання творчих робіт  своїх вихованців, які з року в рік все більш дивують членів журі власними досягненнями, і побажали нових успіхів всім учасникам для інтелектуального зросту і наполегливості.

Перед присутніми виступили учасники засідання призери ІІ (обласного)  етапу МАН у 2014-2015 н.р. Презентували свої роботи учениця 10 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІст. №1 Литка Катерина (секція фінанси, грошовий обіг і кредит), учениця 11 класу цієї ж школи Берник Світлана (секція ботаніка), учениці  Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.Волошина Місик Ярина (11 клас; секція німецька мова), Горват Василина ( 10 клас; секція екологія), Сівак Анна ( 10 клас; секція хімія), Болехан Уляна, учениця 10 класу Торунської ЗОШ І-ІІІ ст., які поділились власним досвідом та побажали всім успіхів на обраному шляху.  У ході роботи конференції відбувався жвавий обмін думками, враженнями і досвідом. Робота в Малій академії наук – це перше наукове випробування, на яке учні йдуть свідомо, зваживши свої можливості й визначивши пріоритети. Сподіваємося, що поради й отриманий досвід будуть корисними для юних науковців.