Районна спартакіада школярів з футболу

27 жовт. 2015
Змагалися юні футболісти

(на фото команда переможців Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім.А.Волошина)

Протягом жовтня 2015 року серед освітніх навчальних закладів Міжгірського району проходили змагання з футболу (юнаки та дівчата) у залік районної спартакіади школярів.

Фінальний турнір з міні-футболу серед шкіл І-ІІ ст. (юнаки) приніс багато несподіванок. Усіх уболівальників здивувала чудова гра юних футболістів Горбівської ЗОШ І-ІІ ст.. Вихованці вчителя фізичної культури Денисенка І.Г. довели, що навіть за відсутності футбольного поля зі штучним покриттям можна досягати високих результатів. Вони й стали переможцями змагань. Друге місце виборола команда Річківської ЗОШ І-ІІ ст..(вчитель Гичка В.В.), а на третій сходинці опинилися вихованці Мерешорського НВК  (вчитель Солюк В.І.).

Висока інтрига зберігалася під час проведення футбольних змагань серед юнаків навчальних закладів І-ІІІ ст. За третє місце у важкій боротьбі вихованці Пилипецької СЗОШ (вчитель Пирч В.І.) здолали команду Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. У фіналі зустрілися господарі майданчика - команда Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Микулін І.М.) та Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Самолюк О.І.). Гра виявилася дуже напруженою. Основний час закінчився з нічийним результатом. І ось розпочалась футбольна лотерея – серія післяматчевих пенальті, у якій влучнішими виявилися юні футболісти Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст., які й посіли перше місце.

Родзинкою футбольних баталій стали матчі між футбольними командами дівчат, які показали на футбольному майданчику бійцівські якості – сміливість, витривалість, майстерність. Перемогу серед шкіл І-ІІ ст. здобули представниці Тюшківської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Граб В.Ф.). Друге місце завоювали вихованки Нижньостуденівської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Коваль С.В.), а третє місце виборола команда Горбівської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Денисенко І.Г.).

Безкомпромісна боротьба проходила між футбольними командами дівчат шкіл І-ІІІ ст. За підсумками змагань третє місце виборола команда Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель Ледней Ю.В.). У фіналі зустрілися юні футболістки Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Микулін І.М.)  та Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Дурунда Т.М.). Лише на останніх секундах гри перемогу вирвала команда Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст., яка й посіла перше місце.

Після закінчення фінальних ігор відбулася приємна процедура нагородження юних майстрів шкіряного м’яча.

Вітаємо всіх учасників, які підтримують спортивний дух нашої Міжгірщини.