Всеукраїнський день бібліотек

30 вер. 2015
День бібліотек

30 вересня 2015 року  на  базі   Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1  відбулося свято, приурочене  Всеукраїнському  дню бібліотек.

Свято відкрили ведучі  Чолинець  Ольга та Цендра Вікторія, які з перших хвилин створили  дружню, доброзичливу  атмосферу для всіх присутніх.  Цікаві виступи показали  учні   3-В  класу (декламування віршів), 6-Б  (сценки «Подорож у минуле», «Привітання від баби Параски та баби  Палажки»),   Шовак  Іван, учень  4-Б класу  -  «Вітання від найактивнішого читача»,   Шкрюба Євгенія, учениця 5-Б класу  виконала  попурі  про книги та любов до них.

З вітальним словом виступили заступник директора Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з навчально-виховної роботи Юрик Ганна Федорівна та методист районного методичного кабінету відділу освіти Міжгірської РДА Шекета Марія Іванівна.

На завершення свята відділом освіти  Міжгірської РДА було вручено подяки бібліотекарям району.