День працівників освіти

6 жовт. 2015
День працівників освіти

«Учителю! Ти - гордість України!»

2 жовтня 2015 року в залі Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбулося урочисте відзначення Дня працівників освіти, на якому були присутні керівники освітніх установ району, заступники директорів, голови профкомів педагогічних колективів.

Привітали педагогів голова Міжгірської районної державної адміністрації Худинець Василь Іванович, голова Міжгірської районної ради Ярема Іван Васильович, селищний голова Міжгір’я Щур Василь Михайлович, начальник відділу освіти Міжгірської РДА Субота Іван Юрійович, голова РК профспілки працівників освіти району Бута Олена Йосипівна, начальник відділу культури Міжгірської РДА Шемет Олександр Михайлович, побажали освітянам добра, злагоди, миру, здоров’я та успіхів у роботі. За сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти кращих педагогів району нагороджено грамотами Міжгірської райдержадміністрації, Міжгірської районної ради, селищної ради та відділу освіти.

Окрасою свята були виступи учнів Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, які  своїми  вітальними  композиціями  дарували присутнім хороший, піднесений настрій.

Родзинкою свята була «Пісня про вчительку»  у виконанні начальника відділу освіти Суботи І.Ю., начальника відділу культури Шемета О.М. та  директора музичної школи Юрія Васильовича Біланинця, яка була дарована для тих, хто щодня своє серце віддає дітям.