День дошкілля

28 вер. 2015
дошкілля

28 вересня 2015 року на базі Колочавського ДНЗ № 4 урочисто відзначено День дошкілля. У святі взяли  участь голова Міжгірської райдержадміністрації  Худинець Василь Іванович, голова Міжгірської районної ради Ярема Іван Васильович, начальник відділу освіти Міжгірської РДА Субота Іван Юрійович, директор Національного парку «Синевир» Дербак Микола Юрійович, завідуюча районним методичним кабінетом Чепара Наталія Михайлівна,  методист райметодкабінету відділу освіти Шекета Марія Іванівна та завідуючі дошкільними навчальними закладами району.

Гостей свята  радо зустрічали маленькі вихованці зі своїми наставниками. Усі присутні мали змогу ознайомитися з  виставкою  «Дари осені», на якій було представлено творчі роботи  з усіх дошкільних навчальних закладів району.

Наталія Іванівна   Пишка, завідуюча Колочавського ДНЗ №4,  ознайомила гостей свята з умовами, в яких навчаються та виховуються діти, перспективами розвитку закладу. У ході святі присутнім представлено театралізоване дійство «Ріпка», флешмоб «Ми за мир», хореографічні композиції.

У своїх виступах гості відмітили належну організацію навчально-виховного процесу закладу,  добре підготовлені заходи семінару, сучасний інтер’єр закладу. На завершення свята дітям подарували цінні подарунки.