Колегія відділу освіти

27 серп. 2015
27.08.2015 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти Міжгірської РДА

27.08.2015 року відбулося  розширене засідання колегії відділу освіти Міжгірської районної райдержадміністрації.  На початку роботи колегії начальник відділу освіти Субота Іван Юрійович привітав педагогів з початком нового навчального року, оголосив порядок денний засідання колегії, запропонував вшанувати хвилиною мовчання воїнів, які загинули за незалежність нашої держави в зоні АТО.

Наступним етапом роботи колегії було вручення грошових винагород переможцям обласного етапу олімпіад та конкурсу-захисту МАН та оголошення наказу відділу освіти «Про преміювання педагогічних працівників, які підготували призерів обласних олімпіад та конкурсу-захисту МАН».

До акції нагородження долучилися голова райдержадміністрації Худинець Василь Іванович, заступник голови районної ради Буришин Михайло Федорович, які  привітали педагогів з початком навчального року, а учнів - з особливими досягненнями у навчанні та вручили переможцям грошові винагороди, а також  подяки їхнім наставникам.

З доповіддю «Про підсумки розвитку освітньої галузі в 2014-2015 н.р. та завдання на 2015-2016 н.р.» виступив начальник відділу освіти Іван Субота, в якій зазначив, що діяльність відділу освіти навчальних закладів району була спрямована на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів розвитку дошкільної, загальної і позашкільної освіти в районі, створення належних умов функціонування і розвитку навчальних закладів, удосконалення змісту навчально-виховного процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків. Іван Юрійович окреслив основні завдання освітян району на наступний навчальний рік.

У обговоренні пріоритетних напрямків роботи педагогів взяли участь Шовак Т.І., завідуюча Міжгірським ДНЗ № 2, Залезинський В.Т., директор Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів ім..А.Волошина, Ігнатишин Г.М., директор Мерешорського НВК, Добоні М.М., учитель  української мови та літератури Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1, Шовак Т.В, учитель англійської мови Лозянської ЗОШ І-ІІ ст.№ 1, Петрище О.М., заступник директора Міжгірської ЗОШ І-ІІІст.№ 1.

За підсумками 2014-2015 навчального року було нагороджено кращих педагогів району грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та грамотами відділу освіти Міжгірської РДА.