16 черв. 2015

16 червня 2015 року в залі засідань відділу освіти Міжгірської РДА відбулася нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Першими на нараді виступили гості освітян: заступник начальника ПФУ в Міжгірському районі Шемет Оксана Василівна та начальник відділу з призначення пенсій Сопко Ганна Федорівна, які висвітлили всі нововведення пенсійного законодавства, зокрема звернули увагу на ті моменти, які стосуються освітян.

Головний спеціаліст відділу освіти Вощепинець Ганна Федорівна донесла присутнім інформацію про те, які матеріали необхідно оформити директорам шкіл щодо закінчення 2014-2015 н.р., а також про проведення державної атестації навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році. Ганна Федорівна також роз’яснила принципи підходу до структури 2015-2016 навчального року в навчальних закладах.

Завідуюча РМК Чепара Наталія Михайлівна обговорила з керівниками питання проведення методичної роботи в 2015-2016 навчальному році, а також питання проведення літньої оздоровчої кампанії школярів  у 2015 році. Завідуюча ПМПК Маслей Оксана Федорівна пояснила присутнім законодавчі норми щодо оргнанізаії навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами.   Методист Шекета Марія Іванівна обговорила з керівниками питання мережі першокласників у наступному навчальному році та необхідні заходи щодо забезпечення їх підручниками. Методитст Чепара Василь Михайлович оголосив про підготовку до наступного фестивалю МАЛІЖ «Рекітське сузір’я – 2015» та обговорив з керівниками орієнтовну програму фестивалю, в якій, як правило, беруть участь немало представників Міжгірщини.

Підсумки наради  підвів начальник відділу освіти Субота Іван Юрійович, а також ним було акцентовано увагу на важливі питання щодо підготовки до нового 2015-2016 навчального року.