Літо - найкраща пора для оздоровлення школярів

5 черв. 2015
Оздоровлення

ЛІТО – НАЙКРАЩА ПОРА ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ШКОЛЯРІВ

Літні канікули стартували. Доки старшокласники складають іспити, учні молодшої школи вже відпочивають у літніх таборах. Цьогоріч відпочити й оздоровитися школярі Міжгірщини, як і в попередні роки, можуть  при своїх рідних школах. У Міжгірському районі при навчальних закладах  почали роботу 27 таборів з денним перебуванням, з яких один, мовний, - на базі Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім.А.Волошина. В них оздоровлюється 2121 дитина, в тому числі – 30 у мовному таборі. Таким чином 38 відсотків від загальної кількості учнів активно відпочивають в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням.

З 4 червня 2015 року 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування також проходять оздоровлення в таборі «Сонечко» на базі санаторію «Верховина» Тут вони мають змогу смачно та калорійно харчуватися, проходити лікувально-профілактичні процедури, брати участь у туристично-оздоровчих походах та екскурсіях, грати в різні інтелектуальні ігри, конкурси, естафети тощо.

Фотоальбом:   http://mizgvo.klasna.com/uk/photoalbum/84842