76 річницю Карпатської України відзначили на батьківщині її Президента

18 бер. 2015
Минула 76 річниця від дня проголошення Карпатської України — самостійної держави, котра хоч і проіснувала недовго, але заявила світові про волелюбність українського народу.

Мітинг-реквієм з нагоди цієї славної події та 141-ї річниці від дня народження президента Карпатської України Августина Волошина — видатного педагога, вченого, громадського та політичного діяча, який вписав одну із яскравих сторінок в українське державотворення, відбувся на його батьківщині у с. Келечин 13 березня 2015 року.

13 березня 2015 року у с.Келечин -  батьківщині  Президента Карпатської України Августина Волошина, відбувся мітинг-реквієм, приурочений цій  даті. В акції взяли участь  в. о. голови райдержадміністрації
Василь Маркович, заступник голови РДА Василь Баран, керуючий справами
виконавчого апарату районної ради Михайло Тереля, начальник відділу освіти РДА Іван Субота, начальник відділу звернень громадян, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю райради Олександр Грига, сільський голова с.Келечин Іван Черепанинець, учні місцевої школи та жителі села. Священиками відслужено  панахиду.  Учнями  Келечинській ЗОШ І-ІІ ст.   проведено літературно-музичну композицію «Від Карпатської України до України незалежної».