23 cічня відбулася нарада шкільних бібліотекарів Міжгірського району

23 січ. 2015

23 січня 2015 року у відділі освіти Міжгірської районної адміністрації відбулася нарада бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів району, на якій вирішувалося питання забезпечення безоплатними підручниками учнів 3, 4, 6, 7 класів. На нараді виступив начальник відділу освіти Субота Іван Юрійович, який звернув увагу на особливостях забезпечення підручниками дітей пільгової категорії у 2015-2016 навчальному році. Бібліотекар Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 Фляшко В.Ф. поділилася досвідом своєї роботи на тему "Реалії та перспективи бібліотеки сучасного навчального закладу".