Рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

1 груд. 2014
Олімпіада з астрономії

Рішення

оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

1 грудня 2014 р.                                                                                                    смт  Міжгір’я

Про підсумки проведення ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з астрономії

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі  спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН від 22.09.2011 р. №1099, правил проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, наказу відділу освіти Міжгірської РДА  №  143 від 09.10.2014 р.  28 листопада 2014 року проведено олімпіаду з астрономії. В олімпіаді взяли участь 9 учнів   10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

На підставі засідання оргкомітету, протоколів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії серед учнів 10 -11 класів від 28 листопада 2014 р., за відсутності апеляційних заяв  вирішили:

1. Визнати переможцями ІІ етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії та  нагородити їх відповідно дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів:

Диплом І ступеня

Іванина Василь Васильович – учень 10 класу  Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;