Рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
Рішення
оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
24 листопада 2014 р. смт Міжгір’я
Про підсумки проведення ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН від 22.09.2011 р. №1099, правил проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, наказу відділу освіти Міжгірської РДА № 143 від 09.10.2014 р. 20 листопада 2014 року проведено олімпіаду з німецької мови. В олімпіаді взяли участь 55 учнів 8-11 класів навчально-виховних закладів району.
На підставі засідання оргкомітету, протоколів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови серед учнів 8-11 класів від 5 листопада 2014 р., за відсутності апеляційних заяв вирішили:
- Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та нагородити їх відповідно дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів:
Диплом І ступеня
Липей Іванна Сергіївна,учениця 8 класу Келечинської ЗОШ І-ІІ ст.
Місик Ярина Тарасівна, учениця 10 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.
Диплом ІІ ступеня
Рошинець Маргарита Василівна, учениця 8 класу Негровецької ЗОШ І-ІІ ст.
Чічур Діана Василівна, учениця 8 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст..
Ширяєва Ангеліна Дмитрівна, учениця 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІ ст.
Штаєр Тетяна Віталіївна, учениця 9 класу Колочавської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. .№ І
Кипаца Оксана Володимирівна, учениця 10 класу Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст..
Кривка Сабіна Мирославівна,учениця ІІ класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. № І
Пойда Мирослава Юріївна,учениця ІІ класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.
Диплом ІІІ ступеня
Лучка Марія Юріївна, учениця 8 класу Горбівської ЗОШ І-ІІ ст.
Чічур Віолетта Василівна, учениця 8 класу Розтоківської ЗОШ І-ІІ ст.
Сівак Анна Вікторівна, учениця 9 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.
Талапканич Олеся Михайлівна,учениця 9 класу Річківської ЗОШ І-ІІ ст.
Буркало Марина Михайлівна,учениця 9 класу Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2
Іванина Тетяна Василівна, учениця 9 класу Стригальнянського НВК
Щадей Неля Петрівна, учениця 9 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.
Дебель Ангеліна Володимирівна,учениця 10 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст..
Зубанич Богдан Іванович, учень 10 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.
Довбенко Сергій Іванович, учень 11 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.