Рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Рішення
оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
12 листопада 2014 р. смт Міжгір’я
Про підсумки проведення ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН від 22.09.2011 р. №1099, правил проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, наказу відділу освіти Міжгірської РДА № 143 від 09.10.2014 р. 7 листопада 2014 року проведено олімпіаду з географії. В олімпіаді взяли участь 77 учнів 8-11 класів навчально-виховних закладів району (одна учениця поза конкурсом).
На підставі засідання оргкомітету, протоколів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів 8-11 класів від 7 листопада 2014 р., за відсутності апеляційних заяв вирішили:
- Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та нагородити їх відповідно дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів:
Диплом І ступеня
Рошинець Василь Васильович, учень 8 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Ледида Роман Іванович, учень 9 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Волошина;
Берник Світлана Богданівна, учениця 10 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
Пойда Мирослава Юріївна, учениця 11 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Диплом ІІ ступеня
Славська Віталія Володимирівна, учениця 8 класу Лозянського НВК;.
Булик Ганна Іванівна, учениця 8 класу Мерешорського НВК;.
Бонкало Віталій Ярославович, учень 9 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Гриб Катерина Володимирівна, учениця 9 класу Розтоківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Гошпер Василь Васильович, учень 10 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.;
Дебель Ангеліна Володимирівна, учениця 10 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.:
Кривка Сабіна Мирославівна, учениця 11 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
Диплом ІІІ ступеня
Кут Богдана Олександрівна, учениця 8 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
Бундзяк Іван Іванович, учень 8 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.;
Яцьків Руслана Василівна, учениця 8 класу Негровецької ї ЗОШ І-ІІІ ст..
Жаба Вікторія Іванівна, учениця 8 класу Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст..
Чічур Віолета Василівна, учениця 8 класу Розтоківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Буркуш Тарас Анатолійович, учень 9 класу Майданської ЗОШ І-ІІІст..
Гейдер Стелла Василівна, учениця 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;.
Криванич Наталія Сергіївна, учениця 9 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст..
Трусяк Ліана Василівна, учениця 9 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.;
Фулитка Олександр Сергійович, учень 9 класу Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Гичка Тетяна Михайлівна, учениця 9 класу Тюшківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Лугош Тетяна Вікторівна, учениця 10 класу Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
Брячак Вікторія Федорівна, учень 10 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
Тереля Михайло Михайлович, учень 11 класу Голятинської ЗОШ І-ІІІ ст..