Рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Рішення
оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
24 листопада 2014 р. смт Міжгір’я
Про підсумки проведення ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН від 22.09.2011 р. №1099, правил проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, наказу відділу освіти Міжгірської РДА № 143 від 09.10.2014 р. 19 листопада 2014 року проведено олімпіаду з біології. В олімпіаді взяли участь 88 учнів 8-11 класів навчально-виховних закладів району.
На підставі засідання оргкомітету, протоколів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів 8-11 класів від 24 листопада 2014 р., за відсутності апеляційних заяв вирішили:
- Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та нагородити їх відповідно дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів:
Диплом І ступеня
Рошинець Василь Васильович, учень 8 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Глеба Вікторія Василівна, учениця 8 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;
Гичка Тетяна Михайлівна, учениця 9 класу Тюшківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Дебель Ангеліна Володимирівна, учениця 10 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Чепара Світлана Володимирівна, учениця 11 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
Диплом ІІ ступеня
Вегеш Яна Михайлівна, учениця 8 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.;
Тайстра Іван Іванович, учень 8 класу Лозянської ЗОШ І-ІІ ст. №1;
Самборський Анатолій Анатолійович, учень 8 класу Ізківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Субота Ксенія Іванівна, учениця 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
Фулитка Олександр Сергійович, учень 9 класу Торуньської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Матічак Віталія Михайлівна, учениця 10 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.Волошина;
Скунць Інна Михайлівна, учениця 11 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
Диплом ІІІ ступеня
Дерич Роман Сергійович, учень 8 класу Голятинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Керенович Ангеліна Василівна, учениця 8 класу Запереділянської ЗОШ І-ІІ ст.;
Штаєр Вадим Юрійович, учень 8 класу Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
Бурдун Яна Василівна, учениця 8 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
Шарга Сергій Іванович, учень 9 класу Лозянської ЗОШ І-ІІ ст. №1;
Горват Василина Василівна, учениця 9 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Волошина;
Скунць Юлія Юріївна, учениця 9 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Льоко Валерія Іванівна, учениця 9 класу Репинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Фізер Лілія Олександрівна, учениця 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
Буркало Марина Михайлівна, учениця 9 класу Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
Криванич Наталія Сергіївна, учениця 9 класу Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст.:
Ширяєва Ангеліна Дмитрівна, учениця 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІ ст.;
Лугош Тетяна Вікторівна, учениця 10 класу Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
Мазур Іванна Іванівна, учениця 10 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.;
Плиска Тетяна Василівна, учениця 11 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.:
Ярема Михайло Васильович, учень 11 класу Негровецької ЗОШ І-ІІІ ст.;