Засідання районних методичних об'єднань

26 серп. 2014
методичні об'єднання

У серпні 2014 року відбулися методичні заходи у рамках підготовки до нового 2014-2015 н.р. Зокрема, відбувся семінар-навчання завідуючих дошкільними навчальними закладами з участю працівників ЗІППО, центру цивільного захисту населення,  представників Держсанепідемслужби  в Закарпатській області;  засідання школи фахової майстерності вчителів початкових класів; районні методичні об’єднання з питань підбиття підсумків роботи за минулий навчальний рік та організації навчально-виховного процесу у ЗНЗ і вивчення базових дисциплін у 2014-2015 н.р. На базі Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.Волошина відбулася засідання «круглого столу»  на тему «Виховання загальнолюдських цінностей особистості школяра через організацію партнерства вчителів, батьків та учнів». Підбито підсумки роботи психологічної служби району та обговорено особливості діяльності психологів у наступному навчальному році, акцентовано увагу на психолого-педагогічний супровід  дітей, потерпілих через соціально-політичну ситуацію в країні.

Фото можна переглянути:http://mizgvo.klasna.com/uk/photoalbum/64228