Серпнева колегія

27 серп. 2014
колегія

27 серпня 2014 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти Міжгірської РДА з участю керівників навчальних закладів, голів профкомів, завідуючих дошкільними навчальними закладами, вчителів. У роботі колегії взяли участь голова райдержадміністрації Шекета А.А., заступник голови райдержадміністрації Маркович В.М., голова районної ради Ярема І.В., представник департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Райхель Й.А. З доповіддю про підсумки розвитку освіти, фізичної культури і спорту району в 2013-2014 н.р. та завдання на 2014-2015 н.р. виступила виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Вощепинець Г.Ф. На колегії нагороджено учнів-призерів обласних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт МАН, відзначено вчителів, які підготували даних учнів. Колегія ухвалила рішення.

Фото:    http://mizgvo.klasna.com/uk/photo/construct/step2/id/64195