2 черв. 2014
захист дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення  своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
      До відзначення Дня захисту дитини долучилися вихованці Міжгірського районного будинку дитячої творчості. Методистом  Гримут М.Ф., керівником гуртків Гавріш М.І.  проведено  змістовні заходи для дітей.  Педагоги підготували цікаву розважально-ігрову програму «Дитинство – країна забав і розваг», девізом якої слугували слова «Хай щастю дитини не буде кінця!». Під час вступної бесіди вихованці мали можливість ознайомитися з Конвенцією про права дитини. Гуртківці спільно з педагогами виготовили символічне сонечко з дитячих долоньок, яке згодом розмістили на карті Міжгірщини. Потім учні  заочно побували у місті Дитячих мрій. Саме тут вихованці взяли участь у конкурсі дитячих малюнків, на яких відобразили  щасливі палаци дитинства. Веселою розвагою для гуртківців стала зустріч із казковими птахами, котрі на крилах принесли загадки  та конкурси.
     На завершення свята діти зробили  «квітку дружби» з яскравих кольорових листочків, на яких записали свої мрії та побажання  і залишили в Будинку дитячої творчості на згадку про цю зустріч.

Фото можна переглянути: http://mizgvo.klasna.com/uk/photoalbum/61863