Зимові канікули на Міжгірщині

21 січ. 2014
Зимові канікули

Навчальний процес у школі розпочався, а в учнів залишилася приємна ностальгія про проведення зимових канікул. Адже канікулярний період – найсприятливіший час для змістовного дозвілля та відпочинку дітей і учнівської молоді.

Гуртківці районного Будинку дитячої творчості мали можливість випробувати свої сили в різних видах декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Під час зимових канікул для всіх бажаючих дітей було відчинені двері для участі у цікавих різноманітних заходах. Наймасовішим виявився конкурс на кращу новорічну іграшку «Вогні новорічної ялинки – 2014». Вихованці гуртків виявили неабияку фантазію і творчість у виготовленні прикрас.

Красу зимової пори уміло передали юні художники у сюжетних композиціях під час виставки дитячого малюнка «Зимовий вернісаж». Чарівний світ зимових свят продовжився конкурсом «Ялинка-бісеринка», який було організовано та проведено на базі РБДТ керівником гуртків Гавріш М.І. Учні змагалися у вміннях займатися бісероплетінням. Бісерні ялиночки сяяли зеленими і білими вогниками, ніби вітаючи своїх малих господарів. А прикрасили їх, вирізані власноруч, листівки-зірочки.

Не залишилися поза увагою і гуртківці сільської місцевості. Основні завдання гуртків, що працюють на базі Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 (керівники Банга О.В., Буркало М.В., Гавриль М.Ф.) були спрямовані на те, щоб продовжити вивчати місцеві традиції. Педагоги для своїх вихованців влаштували справжню мандрівку у калейдоскоп новорічних та різдв`яних свят.

Учасники гуртків «Народна творчість» (керівник Пойда М.І.) та «Фольклорно-етнографічне краєзнавство» (керівник Кут Л.М.) порадували своїх односельчан колядками та щедрівками.

Так як, керівники гуртків – це творчі особистості, вони з незвичайно цікавими ідеями та новизною показали майстер-класи для школярів на базах шкіл. Найбільше запам`яталися продемонстровані роботи виконані у техніках квілінг «Веселі сніжинки», аплікація «Новорічна листівка», оригамі «Різдвяне янголя».