День Фінської освіти

18 бер. 2019
Фінська освіта

ДЕНЬ ФІНСЬКОЇ ОСВІТИ в м.Києві

15 березня 2019 в місті Києві відбулася презентація проекту з підтримки Фінляндією реформи Нова українська школа. Це офіційний старт проекту «Learning together», в рамках Дня фінської освіти, що передбачає підтримку фінськими експертами розвитку української школи.

Учасниками заходу були представники з різних регіонів України. Команду із Закарпаття представляли шестеро освітян, серед яких і наша Казюк Р.І., заступник директора з навчально-виховної роботи Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Міжгірської районної ради. Усіх було ознайомлено з планом реформування української системи освіти. Захід складався з пленарного засідання та двох сесій паралельних майстер класів.
       Також учасники мали змогу відвідати виставку сучасного шкільного обладнання.