80-річчя з дня оголошення Карпатської України

15 бер. 2019
Карпатська Україна

15 березня 2019 року на Закарпатті відзначають 80-річчя з дня проголошення Карпатської України та 145-ту річницю з дня народження Президента Карпатської України Августина Волошина. Створення української держави (хоч і на короткий термін) з належною атрибутикою, протистояння агресорам, патріотизм та відчайдушність, відсутність підготованого війська – історики проводять чіткі паралелі із сучасною Україною.

Державним прапором та гімном Карпатської України були визнані синьо-жовтий стяг і український національний гімн «Ще не вмерла України..». Герб — червоний ведмідь на лівому срібному півполі й чотири сині та три золоті смуги у правому півполі та тризуб з хрестом на середньому зубі. Президентом було обрано Августина Волошина.

З метою належного відзначення цієї важливої дати в житті нашого краю, виховання у дітей та молоді патріотизму та шанобливого ставлення до нашого героїчного минулого, у закладах загальної середньої освіти проведено ряд заходів з відзначення цієї ювілейної дати, а школярі взяли участь в урочистостях, які проходили на території району.