Нова українська школа (ІІ сесія)

13 квіт. 2018
НУШ

ІІ сесія перенавчання вчителів

З 11 до  13 квітня 2018 року в  Міжгірській ЗОШ  І – ІІІ ст. №1 відбулась ІІ сесія підвищення кваліфікації вчителів, які працюватимуть з першокласниками за новим Державним стандартом початкової освіти з 1 вересня 2018 року.  Заняття провели тренери: Гордуз Н.О. – завідувач кабінету дошкільної, початкової та інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Гаяш О.В.- методист кабінету дошкільної, початкової та інклюзивної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Чепара Н.М. – завідувач РМК відділу освіти Міжгірської РДА, Казюк Р.І. – заступник директора з навчально-виховної роботи Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Підберезька М.М. – практичний психолог Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Під час тренінгових занять розглянуто такі модулі:

• Основи інклюзивної освіти.
  • Організація ефективного і безпечного освітнього середовища.
  • Гра по-новому - навчання по-іншому з LEGO.

Настрій в аудиторіях був позитивний, робота  організована ефективно. Чергувалися теоретичні п’ятихвилинки, тренінги, презентації, руханки.

У перший день занять педагоги ближче познайомились з інклюзивною освітою, обговорили  різноманітні ситуації в роботі з дітьми з особливими потребами.

Другого  дня вчителі ознайомилися з важливістю вміння вчителя сформувати психологічно безпечне середовище, формувати спільні цінності. Працюючи в групах, вчителі моделювали фізичне середовище класів, створювали модель розташування навчальних центрів.

Протягом третього дня педагоги мали змогу практично попрацювати в групах за новою методикою, використовуючи конструктори  LEGO. Вчителі дізналися історію створення компанії  LEGO, працювали над  творчими проектами, вчилися практично використовувати на уроках  цеглинки, брали участь у руханках.

Сподіваємось, що додому вчителі повернулись з позитивними враженнями і бажанням змінювати освіту України.