120-річчя з дня народження В.С.Гренджі-Донського

25 квіт. 2017
У Міжгірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося свято з нагоди 120-ї річниці від дня народження В.С.Гренджі-Донського

СПІВЕЦЬ         КАРПАТСЬКИХ  ПОЛОНИН

24 квітня 2017 року Міжгірська ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 відзначала день народження В.С. Гренджі-Донського. У літературному музеї В.С.Гренджі-Донського відбулося свято під назвою «Незгасний світоч Срібної Землі», приурочене  120-й річниці від дня народження поета. Літературно-музичну композицію підготували учні 5-А класу та класний керівник і завідувач музею Росоха Г.Ю.

Після вступного слова Росохи Г.Ю. звучить пісня «Гей, Карпати, гори сині». Водночас на мультимедійній дошці демонструються слайди з чималою кількістю фото с.Волового,  сучасного Міжгір’я, рідних гір і полонин. Потім слово беруть ведучі Денис Бартків та Євгенія Плитан, Станіслав Балога та Юлія Руснак. Розповіді учнів про життєвий шлях співця Карпатських полонин чергуються з декламуванням віршів поета.  Цікавинкою свята було виконання коломийок на слова В.С.Гренджі-Донського.  З особливим хвилюванням читали п’ятикласники слова заповіту нашого славного земляка. Наприкінці виховного заходу усі присутні заспівали улюблену пісню Василя Степановича – гімн Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина похилилася».

Серед  запрошених  були  працівники  відділу  освіти   Чепара В.М  та

Бута О.Й., поетеса Віра Григорівна Фесенко, яка прочитала свою поезію, присвячену В.С.Гренджі-Донському, дирекція школи, педагоги. Усі вони поділилися приємними враженнями від побаченого й почутого на святі.