Про пропаганду психічного здоров’я

9 бер. 2017
Про пропаганду психічного здоров’я

На виконання листів департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА «Про пропаганду психічного здоров’я» та «Про запобігання суїцидам серед дітей та молоді» при відділі освіти Міжгірської РДА відбулось засідання круглого столу за участю Томаш А.В., начальника відділу у справах дітей Міжгірської РДА, Ільницького А.М., головного спеціаліста відділу у справах дітей, Маслей О.Ф. методиста, завідувача РПМПК відділу освіти Міжгірської РДА, Баран І.І., начальника відділу активної підтримки безробітних РЦЗ, Тимощук Н.М., директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Селемон М.І., інспектора ювенальної юстиції Міжгірського відділення поліції, практичних психологів та соціальних педагогів шкіл району. На засіданні було обговорено питання захисту дітей від будь-яких форм фізичного та психічного насильства, запобігання порушенням соціально-психологічної адаптації дітей і підлітків до гострого і хронічного стресу, забезпечення діяльності психологічної служби та соціально-педагогічного патронажу, план заходів відділу освіти щодо запобігання суїцидам серед дітей та молоді.

Також виступили Підберезька М.М., голова методоб’єднання психологів про «Запобігання сексуальному насильству під час конфлікту», Пряха О.В., практичний психолог Присліпського НВК І-ІІ ст. про «Надання першої психологічної допомоги переміщеним особам та населенню, яке перебуває/перебувало у зоні збройного конфлікту, Ковач М.І., соціальний педагог Негровецького НВК І-ІІІст., про методи психолого-педагогічної профілактики негативної поведінки, Маслей О.Ф. завідувач РПМПК про «Аутизм: поняття, ознаки, причини та корекція».

Всі присутні мали змогу отримати матеріали круглого столу для використання у подальшій роботі.