Схід і Захід - разом

10 січ. 2017
Схід і Захід - разом

У рамках реалізації соціально-культурного проекту «Схід і Захід -  разом»   9  січня 2017  року відбулася зустріч учнівської молоді Міжгірщини з однолітками Станично-Луганського району Луганської області. Діти зі Сходу України відвідали чарівні  куточки Міжгірщини.  У Синевирській ЗОШ І-ІІІ ступенів їх зустрічала різдвяна коляда, яка віншувала їм радість, добро, злагоду, мир. Гості відвідали музей «Старе село» у  Колочаві, де мали можливість ознайомитися з історією села. Гостинно зустрічали дітей з Луганська педагоги та школярі Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. Цікавою виявилася екскурсія до реабілітаційного центру бурих ведмедів, що знаходиться в Національному природному парку «Синевир».

Гості зі Сходу приємно вражені чудовими краєвидами краю, щиро дякували за теплий прийом та гостинність міжгірчан.