Школа заступника директора

22 груд. 2016
Школа заступника директора

На виконання плану роботи  відділу освіти Міжгірської РДА   в Міжгірській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  проведено засідання школи заступника директора з навчально-виховної роботи «Урок не тільки творча майстерня вчителя, а й творча лабораторія керівника». У ході роботи проведено два уроки математики: у першому класі (вчитель-методист Побігач В. І.) та  в одинадцятому  класі (вчитель-методист Товт М. М.). У 1 класі вчитель показав роботу «учитель - учень», у процесі якої  спостерігалося вміння працювати за  оновленою програмою для початкової школи, коли внесені зміни жодним чином не гальмують розвиток школярів, а сприяють створенню сприятливих умов для поступового розвитку з урахуванням принципів природовідповідності та гуманізму. В 11 класі вчитель майстерно продемонструвала уміння учнів застосовувати набуті знання в своїй практичній діяльності. Вчителі дали самоаналіз проведених уроків, заступники директора Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрик Г.Ф та Казюк Р. І. акцентували увагу на тому, що  аналіз уроку є необхідним, адже це один з   щляхів  підвищення педагогічної майстерності вчителя.

Переможці перщого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» Галас В. І., учитель біології Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, та Клованич О. В., вчитель початкових класів Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів провели майстер – класи.

Практичний психолог школи Підберезька М. М. провела тренінг «Успішний вчитель - успішний учень».