Відбувся ІІ етап мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

22 лист. 2016
19 листопада 2016 року відбувся ІІ етап мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Згідно з наказом відділу освіти Міжгірської РДА 19 листопада 2016 року в актовій залі Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ (районний) етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь школярі з 18 загальноосвітніх шкіл Міжгірського району. Вітальною літературно-музичною композицією зустріли учасників конкурсу учні 6-В класу цієї ж школи під керівництвом вчительки української мови та літератури Дубравської Лариси Миколаївни. Конкурсанти з радістю сприймали вітальні слова та побажання перемоги, розуміючи, що змагаються не тільки за призове місце, а й формують авторитет навчального закладу в якому навчаються. Проведення конкурсу сприятиме вихованню в молодого покоління гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування та популяризації творчості Тараса Григоровича Шевченка.