Нарада заступників директорів шкіл

22 вер. 2016
Відбулася нарада заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів

Згідно плану роботи відділу освіти Міжгірської РДА відбулася нарада заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Міжгірського району.

Про підсумки проведення дня департаменту Закарпатської ОДА в районі виступила начальник відділу освіти Міжгірської РДА Олексієнко Н.С., яка звернула особливу увагу на аналіз зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році. Результати ЗНО-2016, - зазначила Надія Степанівна, - вказують на те, що педагоги повинні докладати більше зусиль для покращення роботи у наданні освітніх послуг. У своєму виступі вона наголосила на тому, що навчально-виховний процес сьогодні вимагає від освітян більших вимог до себе і до своїх безпосередніх професійних обов’язків.

Про організацію методичної роботи виступила зав РМК відділу освіти Чепара Н.М. Про підготовку до проведення олімпіад І та ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін виступив методист Чепара В.М. З питанням атестації педагогічних працівників, веденням атестаційної документації в школах згідно нормативних документів виступила методист Дірей М.В.

Питання обліку соціального стану та контингенту учнів загальноосвітніх навчальних закладів висвітлила методист Юртин М.М. Про потребу проходження курсів підвищення кваліфікації при Закарпатському  інституті післядипломної педагогічної освіти у 2017 році, а також про аналіз та систематизацію даних про подальше навчання випускників 9-х та 11-х класів виступила методист Жентичка О.С.

На завершення наради з метою вивчення якості методичної роботи з педагогічними кадрами школи та виявлення шляхів її вдосконалення завідувач РМК Чепара Наталія Михайлівна провела із заступниками директорів навчальних закладів  анкетування та тестування «Чи вмієте ви вести нараду?»