Підвищення кваліфікації учителів поч. кл., які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 н.р.

І та ІІ сесіЇ

На базі Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст №1 відбулися перша і друга очні сесії підвищення кваліфікації вчителів Міжгірського району, які вже наступного 2019-2020 навчального року навчатимуть першокласників  Нової української школи. У перенавчанні взяли участь 59 вчителів району.

Заняття провели тренери: Казюк Р.І. – заступник директора з навчально-виховної роботи Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Підберезька М.М. – практичний психолог Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Гутій М.А. – вчитель початкових класів Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Могорита Н.І. – вчитель початкових класів Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Щоранку тренінг розпочинався з ранкового кола, під час якого педагоги мали можливість практично відчути позитив від створення доброзичливої атмосфери, налаштування на подальшу працю. Педагоги ознайомилися з основними положеннями  Концепції НУШ, опрацювали особливості психологічного розвитку 6-7 річних дітей та нові ролі сучасного вчителя.

На тренінгах педагоги освоїли методику проведення ранкових зустрічей, працюючи в групах, вчителі моделювали фізичне середовище класів, створювали модель розташування навчальних центрів,  вчилися як організовувати роботу в групах. Цікаве і змістовне навчання – це спільна і активна робота в групах, пізнавальна та креативна атмосфера, позитивні емоції!