РОЗТОКІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ТУРБУЮТЬСЯ ПРО БЛАГОУСТРІЙ

7 квіт. 2016
Благоустрій краю

Згідно з планом роботи щодо поліпшення санітарного стану та благоустрою учні  Розтоківської  ЗОШ І-ІІ ст. разом  із учителями  прибирали територію навколо архітектурної пам’ятки села - Введенської  церкви.  Введенська церква в селі Розтока Закарпатській області відноситься до архітектурних будівель XVII століття. Спочатку церква мала три вежі. За деякими відомостями в 1759 році церкву перебудували і видозмінили. Діти з трепетом душі  відносилися до справи, з цікавістю розглядали речі та планування  будови. Під час прибирання всередині храму у них виникало багато запитань до вчителя історії   Г.Ю.Козак,  на які вони отримували  компетентні відповіді. Після закінчення роботи всі відчули душевний спокій та задоволення від виконаної роботи, надіючись, що  дана споруда ще багато років буде  милувати погляд жителів села та туристів, які часто відвідують Розтоку.

Оскільки  благоустрій – справа повсякденна, то 8-9 квітня 2016 року будуть проведені дні довкілля, в ході яких школярі та їх наставники усіх загальноосвітніх закладів району продовжать роботи з покращення стану довкілля та озеленення територій.