Конференція освітнього округу

12 січ. 2016
конференція

Конференцію Міжгірського освітнього округу проведено 12 січня 2016 року на базі Запереділянської ЗОШ І-ІІ ст. Учасники заходу – педагогічні працівники Міжгірського освітнього округу, керівники шкіл – обговорили низку аспектів навчально-виховної роботи.

Із вітальною  фольклорною композицією «Різдвяний вертеп» до учасників заходу звернулись учні школи. Презентувала навчальний заклад директор школи Оксана Миколаївна Білинець.

Позитивний досвід налагодження співпраці між педагогами початкової й основної ланок освіти представила  Юрик Г.М., учитель початкових класів. Вона окреслила основні труднощі адаптації учнів початкових класів до основної школи, визначила шляхи запобігання їх виникненню.

На важливості вивчення  української  мови та літератури наголосила у своєму виступі учитель української мови та літератури Вовчок М.Й. Учитель зазначила  ключові проблеми, над якими працює, та визначила інноваційні технології, що використовує у власній педагогічній діяльності. Серед цілого ряду новітніх підходів педагог віддає перевагу тим, що сприяють виробленню у школярів компетенцій комунікативно виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях.

Роботу конференції продовжила класний керівник Палчей М.В., яка поділилася  досвідом роботи з реалізації виховної функції освіти, а саме: впровадження ідей і принципів педагогіки життєтворчості, інноваційних виховних технологій, що є свідченням активного творчого пошуку класного керівника, і в цілому педагогічного колективу навчального закладу. У своєму виступі продемонструвала власну модель виховної системи та її науково-методичне обґрунтування. Головною метою своєї педагогічної діяльності вважає виховання духовно і морально, інтелектуально і фізично розвиненої особистості з гармонійним поєднанням загальнолюдських та національних цінностей, здатної до самовизначення, самореалізації, людини нової формації, що акумулює в собі найкращі гуманістичні якості.

Наприкінці  конференції практичний психолог Липей О.М. провела з присутніми психологічний тренінг «Бій з тінню… Або як уникнути непорозумінь між учителем та учнем».