Відбувся Всеукраїнський форум "ДОТИК ПРИРОДИ"

15 лист. 2015
Щорічно манівці Міжгірської філії приймають у Всеукраїнському біологічному форумі "Дотик природи"

19-21 жовтня 2015 р. відбувся Всеукраїнський форум “Дотик природи”

Щорічно манівці Міжгірської філії приймають участь у Всеукраїнському біологічному форумі студентської та учнівської молоді „Дотик природи”, який проходив 19-21 жовтня 2015 року в м. Києві, проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Закарпатську область представляли і наші юні науковці Горват Василина, Сівак Анна, учениці 10 класу, Місик Ярина, учениця 11 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів імені Августина Волошина;  Тюх Сергій, учень 10 класу Синевирсько-Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вони презентували науково-дослідницькі проекти у наступних категоріях:

„Ботаніка” - Місик Ярина: „Особливості вегетації актинідії в гірських умовах” (керівник роботи Живчин С.В.), Тюх Сергій: „Видовий склад шапкових грибів (макроміцетів) на території НПП «Синевир»” (керівник роботи Стець В.Ф.);

„Екологія та проблеми довкілля” - Горват Василина „Визначення екологічної структури популяції ялини європейської в урочищі Козяй Міжгірського району” (керівник роботи Живчин С.В.);

„Хімія та біоінженерія”: Сівак Анна „Визначення концентрації іонів Кальцію, Магнію і Хлору у питній воді смт. Міжгір’я” (керівник роботи Сівак Г.І.).

Приємно відзначити, що учні гідно представили свої роботи. Відтак: дипломом ІІІ ступеня нагороджена Сівак Анна, учениця 10 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів імені Августина Волошина всі інші нагороджені дипломами учасника Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді „Дотик природи”.