ПОЛІОМЕЛІТ - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

11 лист. 2015
Відбулась нарада за участі медичних працівників ЗНЗ

10.11.2015р.    при відділі освіти Міжгірської РДА відбулась інструктивно-методична нарада  з медичними працівниками загальноосвітніх навчальних закладів району за  участі сімейного лікаря  ЦПМСД  Поповича В.В., методистів  РМК відділу освіти Маслей О.Ф. та Буцка Я.П. , головної медсестри ЦПМСД Фурдь О.М., спеціаліста  групи ЦО відділу освіти Кущинець С.І.

На нараді  обговорено епідемічну ситуацію з поліомієліту на Закарпатті, особливості перебігу хвороби та імунопрофілактики, можливості закладів охорони здоров'я та закладів освіти  щодо  проведення санітарно-просвітницьких, профілактичних та протиепідемічних заходів в навчальних закладах. А також розглядались питання профілактики грипу, медико-педагогічного контролю за уроками фізичного виховання та санітарний контроль за харчуванням учнів.

За результатами робочої наради визначені завдання та розроблені заходи щодо інформування педагогічних працівників, учнів, батьків про особливості даного захворювання та необхідності проведення  імунопрофілактики, а також дотримання санітарно-епідемічного режиму ЗНЗ