Відділ освіти Р І Ш Е Н Н Я № 1/1

Міжгірська районна державна адміністрація

Р І Ш Е Н Н Я    № 1/1

колегії відділу освіти

16 червня 2015 року                                                         смт Міжгір’я

Про роботу відділу освіти, загальноосвітніх навчальних

закладів з питань реалізації Концепції національно-

патріотичного виховання молоді, затвердженої спільним

наказом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту,

Міністерства оборони, міністерства культури і туризму,

Міністерства освіти і науки від 27.10.2009 № 3754/981/538/493

Заслухавши й обговоривши  довідку методиста відділу освіти Юртин М.М. «Про роботу відділу освіти, загальноосвітніх навчальних

закладів з питань реалізації Концепції національно-патріотичного виховання молоді…»

к о л е г і я      в и р і ш и л а :

1. Інформацію   „Про роботу відділу освіти, загальноосвітніх навчальних закладів з питань реалізації Концепції національно-патріотичного виховання….”  взяти  до  відома та пріоритетним напрямком діяльності педагогічних колективів навчальних закладів району вважати національно-патріотичне виховання учнів.

2. Відділу освіти Міжгірської РДА, керівникам навчальних закладів:

2.1. Забезпечити функціонування ефективної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді в навчальних закладах району.

Постійно

2.2. Ініціювати встановлення в навчальних закладах меморіальних дощок з метою увічнення пам’яті  випускників, які загинули за незалежність і територіальну цілісність України, а також присвоєння навчальним закладам імен загиблих героїв.

Постійно

2.3. Продовжити роботу зі створення в навчальних закладах стендів, виставок, експозицій, присвячених героїзму учасників АТО.

Постійно

2.4. Започаткувати роботу учнівських наукових груп з питання вивчення прикладів мужності військовослужбовців  - учасників АТО, які є випускниками ЗНЗ.

До 01.10.2015 року

2.5. Продовжити роботу з удосконалення діяльності органів учнівського самоврядування в навчальних закладах району.

Постійно

2.6.  Висвітлювати в Інтернет-ресурсах постійно діючі рубрики, що популяризують українську історію, боротьбу українського народу за незалежність, мову, культуру, досвід роботи національно-патріотичного виховання.

Постійно

3. Районному методичному кабінету відділу освіти:

3.1. Здійснювати науково-методичний супровід щодо забезпечення реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2015-2019 рр.

Постійно

3.2. Відкоригувати зміст та структуру методичної роботи з педкадрами в напрямку посилення ролі національно-патріотичного виховання в організації навчально-виховного процесу.

До 01.09.2015 року

Голова колегії                                                                              І.Субота

Секретар колегії                                                                          М.Юртин