ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ

17 черв. 2015
ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ

Знання  історії і розвитку олімпійського руху, його ідеалів і цінностей, місця у системі явищ сучасного суспільства, формування в учнів навичок та культури здорового способу життя,  залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом має велике виховне і освітнє значення. Саме тому Національний олімпійський комітет України ініціював проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя".

09 червня 2015 року в м. Ужгород у спорткомплексі „Юність” проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей  „Олімпійське лелеченя”. Уже декілька років поспіль наш район гідно представляють учні 5-6 класів Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів імені Августина Волошина і щоразу стають призерами цих змагань.   Досвідчений вчитель Фізичної культури Тетяна Дурунда ставить перед собою і командою максимальні завдання.

У цьому році перемогу виборювали десять  кращих команд області. Суперництво проходило у напруженій боротьбі. Наші юні олімпійці продемонстрували досить високу спортивну підготовку, юнацький запал і волю до перемоги. За підсумками змагань наші маленькі олімпійці посіли достойне друге місце.

Отож, бажаємо нашим вихованцям хороших результатів, вдалих ігор та яскравих перемог.

Методист РМК

Ярослав Буцко