Всеукраїнський дитячий конкурс «Майбутнє країни у мріях дитини»

9 черв. 2015
Всеукраїнський дитячий конкурс «Майбутнє країни у мріях дитини»,

Протягом січня-серпня поточного року проходить Всеукраїнський дитячий конкурс «Майбутнє країни у мріях дитини», який є продовженням  акції «Податки очима дітей», започаткованої десять років тому Державною податковою службою України. Проведення Всеукраїнського конкурсу це одна з важливих форм співпраці податкових органів з громадськістю, яка дає змогу великій кількості дітей з одного боку опанувати податкові ази, а з іншого - реалізувати свої творчі здібності в прозі, поезії, у сфері образотворчого і прикладного мистецтва. З кожним роком до участі у ньому долучається все більше школярів. Діти у своїх творчих роботах можуть висловити та передати власну позицію щодо сплати податків. Кожного разу вони вражають  своєю творчістю, оригінальністю і новими ідеями, проявляють фантазію та  майстерністю. Представлені роботи показали, з якою легкістю вони за допомогою пензлика та фарби, художнього слова можуть передати важливість сплати податків,  віднайшли потрібні сюжети і кольори для висвітлення, здавалося б складної теми. Виявляється, розповісти про податки за допомогою малюнка, художнього слова школярі різного віку можуть так, як не розповість жоден дорослий: за нескладним сюжетом дитячої казки, вірша  криється глибока суть важливості сплати податків у суспільному житті держави та соціальній захищеності громадян.

Цього року на І етап конкурсу  до ДПІ у Міжгірському районі надійшло чимало робіт.  Журі конкурсу мали нелегку місію: серед дитячих шедеврів, які по-справжньому вразили майстерністю виконання, визначити кращі. Проте, після тривалих дискусій вдалося визначити переможців,  роботи яких відправили на ІІ етап конкурсу – до ДФС у Закарпатській області.

Відрадно, що роботи наших школярів відзначилися і в м.Ужгород. У рамках завершення другого етапу конкурсу, яке відбулося 04 червня 2015 року І місце в першій категорії (9-11 рокув) в номінації «Літературні твори» зайняла  Кий Валентина (Синевирська СШ). В номінації «Художні твори» ІІІ місце  присуджено Богдан Богдані ( перша категорія). Відзнаки за участь у творчому змаганні  вручив начальник ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

Робота Кий Валентини  буде відправлена для участі у ІІІ етапі конкурсу до м.Києва.

Пропонуємо вашій увазі твір переможниці.

Країна мрії

Я мрію про країну

Без горя,без біди

Під чистим мирним небом,

В достатку, без війни.

Щоб кожен тут займався

Улюбленою справою,

Щоб я могла пишатися

Нашою державою.

Хай сіє хтось пшеницю,

А хтось будинки зводить.

Складає хтось програми –

Хтось просто в школу ходить.

Проте не може жити

Ми будемо – для вас.

Нехай росте, міцніє,

Буяє та цвіте.