Відбувся семінар-практикум практичних психологів

27 лист. 2014
семінар психологів

27 листопада на базі Негровецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Психолого-педагогічний супровід навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Маслей О.Ф., методист відділу освіти, ознайомила присутніх з планом роботи семінару, а також з особливостями роботи з даною категорією дітей. Презентував школу директор Ярема В.В.

Учасники семінару відвідали заняття психолога школи Ледней М.В. «Пізнай себе і ти побачиш: світ прекрасний» та виховну годину класовода 4-А класу з інклюзивною формою навчання Кінеш К.В. «Моя маленька Батьківщина». Про організаційно-методичні аспекти роботи асистента вчителя у сфері забезпечення здобуття якісної освіти дітей даної категорії розповів присутнім асистент вчителя Беля В.В.

Важливим питанням у роботі семінару було питання з попередження насильства над дітьми. Про співпрацю соціальних служб з психологічною службою району виступили завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Ільницький А.М. та головний спеціаліст Міжгірського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стриженюк С.С. Особливості роботи психологів з попередження жорстокого поводження з дітьми презентувала присутнім психолог Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.Волошина Шовак Н.В. На семінарі було детально проаналізовано результати районного анкетування учнів 9-10 класів «Молодь і протиправна поведінка», зроблено відповідні висновки та вироблено практичні рекомендації  щодо усунення негативних явищ в учнівському середовищі.