Рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

1 груд. 2014
Олімпіада з екології

Рішення

оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

1 грудня 2014 р.                                                                                                    смт  Міжгір’я

Про підсумки проведення ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі  спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН від 22.09.2011 р. №1099, правил проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, наказу відділу освіти Міжгірської РДА  №  143 від 09.10.2014 р.  27 листопада 2014 року проведено олімпіаду з екології. В олімпіаді взяли участь 13 учнів   10-11 класів навчально-виховних закладів району.

На підставі засідання оргкомітету, протоколів журі  ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології серед учнів 10 -11 класів від 27 листопада 2014 р., за відсутності апеляційних заяв  вирішили:

1. Визнати переможцями ІІ етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та  нагородити їх відповідно дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів:

Диплом І ступеня

Єршова Тетяна Михайлівна – учениця 11 класу Міжгірська ЗОШ І-ІІІ с т. №1;

Місик Ярина Тарасівна – учениця 10 класу  Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.Волошина;

Диплом ІІ ступеня

Печкан Вікторія Василівна – учениця 10 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст. ;.

Шпілька Марія Петрівна – учениця 11 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Диплом ІІІ ступеня