Рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Р І Ш Е Н Н Я
оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з математики
25 листопада 2014 р. смт Міжгір’я
Про підсумки проведення ІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з
з математики
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН від 22.09.2011 р. № 1099, правил проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, наказу відділу освіти Міжгірської РДА № 143 від 09.10.2014 р. 14 листопада 2014 року проведено олімпіаду з математики. В олімпіаді взяли участь учні 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Міжгірського району.
На підставі засідання оргкомітету, протоколів журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів від 14 листопада 2014 року за відсутності апеляційних заяв учасників, вирішили:
- Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та нагородити їх відповідно дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів таких учнів:
Диплом І ступеня:
Русин Олександр Іванович, учень 6 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.;
Дочинець Ангеліна Михайлівна, учениця 7 класу Розтоківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Рошинець Віктор Вікторович, учень 8 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1;
Рошинець Василь Васильович, учень 8 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Кіс Тетяна Іванівна, учениця 9 класу Репинської ЗОШ І-ІІІ ст.,
Гичка Тетяна Михайлівна, учениця 9 класу Тюшківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Кушнір Сніжана Василівна, учениця 10 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.;
Литка Сергій Сергійович, учень 11 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.ім.А.Волошина
Диплом ІІ ступеня:
Воринка Даміанна Василівна, учениця 6 класу Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1;
Дунаєва Ірина Віталіївна, учениця 6 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1;
Самборин Іван Іванович, учень 6 класу Негровецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
Гельбич Ангеліна Михайлівна, учениця 7 класу Річківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Звір Станіслав Ігорович, учень 7 класу Майданської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Кузик Віталія Віталіївна, учениця 8 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.ім.А.Волошина;
Ледида Роман Іванович, учень 9 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.ім.А.Волошина;
Шепелєва Ангеліна Віталіївна, учениця 9 класу Келечинської ЗОШ І-ІІ ст.;
Чолинець Василь Романович, учень 9 класу Присліпської ЗОШ І-ІІ ст.;
Нагурна Софія-Катерина Василівна, учениця 10 класу Майданської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Тихун Інна Олександрівна, учениця 11 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.ім.А.Волошина;
Диплом ІІІ ступеня:
Шишола Василь Вікторович, учень 6 класу Голятинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Магдич Аліна Василівна, учениця 6 класу Репинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Фетько Василь Іванович, учень 6 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Форос Андрій Русланович, учень учень 6 класу Верхньобистрянської ЗОШ І-ІІ ст.;
Ігнатишин Вікторія Сергіївна, учениця 6 класу Мерешорського НВК.;
Тернавчук Іванна Василівна, учениця 6 класу Подобовецької ЗОШ І-ІІ ст.;
Попович Юстина Олександрівна, учениця 6 класу Присліпської ЗОШ І-ІІ ст.;
Больбан Юрій Федорович, учень 6 класу Річківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Зубанич Максим Володимирович, учень 7 класу Вучківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Буцко Ангеліна Ярославівна, учениця 7 класу Запереділянської ЗОШ І-ІІ ст.,
Болехан Мирослава Вікторівна, учениця 7 класу Присліпської ЗОШ І-ІІ ст.;
Харів Юліанна В’ячеславівна, учениця 7 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІ ст.;
Рябець Анастасія Василівна, учениця 7 класу Нижньостуденівської ЗОШ І-ІІ ст.;
Фриган Антоніна Іванівна, учениця 7 класу Колочавської ЗОШ І-ІІІ ст.№2;
Славська Віталія Володимирівна, учениця 8 класу Лозянського НВК;
Ірчак Діана Василівна, учениця 8 класу Пилипецької СЗОШ ІІ-ІІІ ст.;
Гейдер Стелла Василівна, учениця 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1;
Горват Василина Василівна, учениця 9 класу Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.ім.А.Волошина;
Ширяєва Ангеліна Дмитрівна, учениця 9 класу Міжгірської ЗОШ І-ІІ ст.;
Дочинець Уляна Михайлівна, учениця 9 класу Розтоківської ЗОШ І-ІІ ст.;
Ледчак Аліна Василівна, учениця 10 класу Репинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Шопа Марія Іванівна, учениця 11 класу Репинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
Пойда Мирослава Юріївна, учениця 11 класу Синевирської ЗОШ І-ІІІ ст.