Нові підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами

22 жовт. 2014

21 жовтня у відділі освіти Міжгірської РДА відбувся семінар-навчання асистентів вчителя та вчителів інклюзивних класів на тему «Організаційно-методичні засади забезпечення здобуття якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами». Учасники семінару поглибили свої знання з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, розуміння проблем інвалідів, встановлення партнерських стосунків з родинами, а також обмінялись досвідом про технології роботи з даною категорією дітей.

На семінарі виступила  Тамара Климович, корекційний педагог Лазівської ЗОШ І-ІІст. Воловецького району, яка ознайомила присутніх зі спектром аутичних розладів та шляхами їх корекції.