Міжгірські педагоги в конкурсі "Учитель року - 2014"

24 січ. 2014
22 січня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відзначили педагогів, які за результатами І – ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” перемогли у номінаціях „Географія”, „Світова література”, „Початкові класи”, „Трудове навчання”, „Директор школи”.

22 січня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відзначили  педагогів, які за результатами І – ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” перемогли у номінаціях „Географія”, „Світова література”, „Початкові класи”, „Трудове навчання”, „Директор школи”.
Участь в урочистостях взяв голова облдержадміністрації Олександр Ледида. У своєму вітальному слові звернувся до присутніх  зі словами подяки за сумлінну працю у справі розвитку та примноження здобутків освіти Закарпаття, а учасникам фінального етапу конкурсу побажав творчих звершень і перемоги у Всеукраїнському етапі змагань.

За підсумками заключного обласного етапу звання лауреата завоювали такі педагоги Міжгірського району :

• номінація «Початкові класи»  - Цімбота Галина Іванівна, вчитель Міжгірської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені з поглибленим вивченням окремих предметів А. Волошина;
  • номінація «Трудове навчання» - Боржавич Олена Іванівна, вчитель Колочавської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
  •

Методичний кабінет управління освіти, молоді та спорту ставить перед собою завдання розповсюдити педагогічний досвід лауреатів конкурсу.