Конференція Міжгірського освітнього округу

16 січ. 2014
конференція

16 січня 2014 року на базі Міжгірської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася конференція Міжгірського освітнього округу на тему «Системний підхід методичної діяльності навчального закладу, забезпечення професійної компетентності та творчого потенціалу вчителя шляхом впровадження інноваційних технологій навчання». В конференції взяли участь керівники та педагогічні працівники Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1, Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст.ім.А.Волошина, Вучківської, Запереділянської, Лозянської ЗОШ І-ІІ ст., Стригяльнянського, Лозянського НВК, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Вощепинець Г.Ф., зав.РМК Дірей М.В., методист РМК Чепара Н.М.

Заступник директора Міжгірської ЗОШ І-ІІ ст. Кій М.Ф. презентувала учасникам конференції сучасні підходи до організації методичної роботи та формування професійної компетентності та творчого потенціалу вчителя. Перед присутніми також виступили:

вчитель англійської мови Беля Г.В. з проблемним питанням «Комунікативна спрямованість уроків англійської мови»;

вчитель початкових класів Гичка М.В. – «Активізація навчальної діяльності учнів через використання інтерактивних технологій та ІКТ»;

вчитель географії Ченько Л.М. – «Підвищення рівня пізнавальної діяльності школярів шляхом застосування інтерактивних форм і методів навчання на уроках географії»;

педагог-організатор Шегда І.С. - “ Виховання учнів у дусі пізнання і розвитку національних традицій шляхом залучення школярів до активної діяльності ”.